MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9579525
nr 957 9525
Fåtölj
sent 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:38:51
24/4 18:26:38